^Nahoru

Kontakt

Poolservice s.r.o.
Šafránkova 1238/1,  Praha 5
tel.: +420 725 352 565
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
www.poolservice.cz

IČ: 29072158   DIČ: CZ29072158

 https://facebook.com/bazenexpert

 

 

 

Vířivé vany

Vířívá vana – je malý bazén s vlastním cirkulačním a filtračním systémem a  vestavěným ohřevem. Každá Vířivka má elektronický systém, který se stará o pravidelné filtrování a stálou teplotu vody.
Automatický systém aktivace v zimním období umožňuje umístění vířivé vany venku.Vířivé vany jsou vyrobeny ze čtyřvrstvého materiálu Duratech plus, který zajišťuje  vysokou pevnost a zároveň pružnost vany. Granitové vany mají protiskluzový povrch. Ostění vany je vyrobeno z PVC v imitaci dřeva, vany jsou vybaveny ozonátorem, jedním nebo 2 hydromasážními motory, světlem a audio soupravou. Kombinací různých druhů velkého množství trysek, osazených v každém sedadle, vzniká příjemná masáž téměř celého těla, umocněná teplou vodou, ve které jste ponořeni.

Dodáváme vířivé vany od  americké společnosti QCA, které se vyznačují precizním dílenským zpracováním a prvotřídní kvalitou použitých materiálů. Na zakoupené vany poskytujeme doživotní servis. Uvedené vany je možné využívat v privátní i veřejné sféře. Podrobné informace o vanách vč. vyobrazení a technických parametrů Vám obratem zašleme.

Ceny van začínají na částce 92.000 Kč bez DPH.

       Dva systémy masáží:

  • Silná hydromasáž umocněná tlakovou vzduchovou masáží.
  • Jemná perličková uvolňující masáž.

 

Aktuální nabídku vířivých van se základním popisem, technickými parametry a orientačními cenami  naleznete na našem e-shopu. V případě zájmu nás prosím kontaktujte prostřednictvím e-mailu či telefonicky, abychom Vám po dohodě vytvořili cenovou nabídku. Vířivé vany dodáváme zásadně s dopravou a odbornou montáží. Současně je možné dohodnout prohlídku vany a předvedení vany v provozu v našem showroomu.

 

Copyright © 2013 - 2020. Poolservice s.r.o. Rights Reserved.